کافکس ایران، برند اول مجامع تخصصی قهوه کشور

گروه «کافکس‌ایران» از سال 1391 با همکاری گروه اشراق به عنوان ایده‌پرداز و اتاق فکر و با هدف فرهنگ‌سازی و ایجاد ارتباط منطقی (در یک فرایند برنده- برنده) بین صاحبان صنایع و مصرف‌کنندگان تشکیل شد. این گروه با طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای رویدادهایی مدون، آغازگر حرکتی هماهنگ و هدفمند در راستای معرفی و ترفیع جایگاه قهوه در کشور است.

اکنون پس از برگزاری نزدیک به 10 رویداد بزرگ و موثر، می‌توان شاهد حضور برندهای جدید و چهره‌های دانش‌آموخته و علمی بود که نگاهی کاملا جدی و متفاوت از قبل به این صنعت و جایگاه آن دارند و بی‌گمان گروه «کافکس‌ایران» به‌عنوان آغازگر، شکل‌دهنده و ترسیم کننده صحیح این مسیر، سهم عمده و نقش مهمی در این حرکت روبه‌جلو داشته است. بدون تردید بخش بزرگی از این دستاوردها حاصل تلاش و ممارست‌های این گروه در معرفی و فرهنگ‌سازی و اجرای برنامه‌های موثر با رویکرد و سیاستگزاری صحیح بوده است.

در حال حاضر، تشکلی کاملا مجرب و حرفه‌ای با پتانسیلی بیش از پیش طراحی واجرای پروژه بزرگ کافکس ایران را برعهده دارد. مایه خرسندی این تشکل‌است که مجموعه رخدادهای کافکس ایران تاکنون، نشان از پویایی و رشد صنعت قهوه در کشور و مسبب حرکت رو به انسجام و اتحاد مجموعه‌های معتبر بوده است.

اکنون که شرایط، بسیار متفاوت از قبل است و اغلب قریب به اتفاق فعالان بر تاثیر رویدادهای فرهنگی واقفند و بر ضرورت آن اجماع نظر دارند، مجموعه‌کافکس ایران قوی‌تر از قبل برای پیشبرد اهداف و همچنین برگزاری رویدادهایی در سطح بین‌المللی و در حد استانداردها تلاش می کند تا حرکت در مسیر توسعه ادامه یابد و در نقطه فعلی متوقف نشود. دوشادوش فعالان هنر-صنعت قهوه کشور ایستاده است و دست یاری دوستداران و فعالان این صنعت بزرگ را به گرمی می‌فشارد. تک تک اعضای«کافکس‌ایران»، بر این باورند که حضور و همراهی دست‌اندرکاران صنعت قهوه ایران، سیاستگزاری و برنامه‌ریزی‌ مناسب‌تر و بهتری را برای توسعه و اعتلای فرهنگ و جایگاه صنعت قهوه کشورمان، رقم خواهدزد.

در این راستا گروه" Coffeexiran " درآستانه اجرای ششمین دوره کافکس ایران با شعار تلاش برای اعتلای فرهنگ و جایگاه قهوه ایران با رویی گشاده پذیرای پیشنهادها و انتقادهای سازنده فعالان و صاحب‌نظران گرانقدر است.

دبیرخانه دائمی
کافکس ایران

نشانی اجرای کافکس ایران

  • محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران،
    سالن خلیج فارس (44A)

  • 88677951-3(021)
  • coffeex@coffeexiran.com
کپی رایت © 1396 کافکس ایران.