امروزه جایگاه نمایشگاه‌ها و فستیوال‌های تخصصی قهوه در دنیا به شکلی ویژه تعریف و تثبیت شده‌است. فستیوال‌های سالانه و بزرگ کشورهای مختلف دنیا امکانی است برای گردهمایی، تبادل ایده‌ها، ارائه تازه‌ها و قدرت نمایی و البته هنرنمایی شرکت‌ها و مدعیان این هنر – صنعت بزرگ.

جایگاه استراتژیک صنعت قهوه، توجه به لزوم رقابت در سطح بین‌الملل و فعالیت بنگاه‌های اقتصادی در عرصه‌های جهانی در این زمینه از یک سو و وجود فرصت و پتانسیل رشد برای فعالان اقتصادی کشور عزیزمان در این صنعت از سویی دیگر، نشان دهنده اهمیت بسزای ایجاد بستری مساعد برای برقراری ارتباط فی مابین شرکت‌های داخلی و خارجی و عرضه آخرین دستاوردهای علمی و عملی به منظور تحقق اهدافی عالی در بستری حرفه‌ای است.

دوره‌های آموزشی استاندارد و مسابقات مختلف جزو ارکان و جذابیت‌های ویژه این فستیوال‌هاست که موج عظیمی از علاقمندان و دست‌اندکاران قهوه آن را دنبال می‌کنند و کانون توجه دوستداران و دست اندکاران قهوه در سراسر دنیاست. در راستای ارتقاء جایگاه فرهنگی و شناساندن پتانسیل‌ها و توانمندی‌های کشورمان، اسفندماه امسال نیز همانند سال‌های پیش، گروه Coffeexiran برنامه ویژه و کارشناسی شده‌ای را برای صاحبان صنعت و علاقمندان قهوه و صنایع وابسته کشورمان تدارک دیده‌است. برگزاری سالانه این رویداد بزرگ، ضمن تلاش برای ترفیع جایگاه فرهنگی قهوه در کشورمان، پلی است برای معرفی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور با فعالان این هنر، صنعت بزرگ در اقصی نقاط دنیا.

 

نشانی اجرای کافکس ایران

  • محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران،
    سالن خلیج فارس (44A)

  • 88677951-3(021)
  • coffeex@coffeexiran.com
کپی رایت © 1396 کافکس ایران.